مرجع سایتهای عمران و معماری

http://www.civilica.com/

اين سايت، مرجع مهندسي عمران نام دارد. هدف از جمع‌آوري و ارائه اين مجموعه ايجاد بستري مناسب جهت جلوگيري از پراكنده شدن نتايج تحقيق‌ها و مطالعات محققان و مهندسان ايراني در زمينه مهندسي راه و ساختمان مي‌باشد. امکان ثبت نام و به عضويت در آمدن در اين وب سايت ميّسر شده است. هم‌چنين امکانات جستجو در مقالات، معرفي انجمن‌هاي تخصصي، بخش دانشجويي، دريافت نرم‌افزار، معرفي سايت‌هاي عمراني، گالري تصاوير عمران، دفترچه يادگاري، اخبار، معرفي کنفرانس‌ها و همايش‌ها، تصاويري از زمين‌لرزه‌هاي دنيا، ليست مجموعه مقالات موجود در پايگاه را مي‌توان از مطالب عنوان شده در سايت نام برد.

برای دیدن ادامه سایتها روی ادامه مطلب کلیک کنید

http://www.civilica.com/

اين سايت، مرجع مهندسي عمران نام دارد. هدف از جمع‌آوري و ارائه اين مجموعه ايجاد بستري مناسب جهت جلوگيري از پراكنده شدن نتايج تحقيق‌ها و مطالعات محققان و مهندسان ايراني در زمينه مهندسي راه و ساختمان مي‌باشد. امکان ثبت نام و به عضويت در آمدن در اين وب سايت ميّسر شده است. هم‌چنين امکانات جستجو در مقالات، معرفي انجمن‌هاي تخصصي، بخش دانشجويي، دريافت نرم‌افزار، معرفي سايت‌هاي عمراني، گالري تصاوير عمران، دفترچه يادگاري، اخبار، معرفي کنفرانس‌ها و همايش‌ها، تصاويري از زمين‌لرزه‌هاي دنيا، ليست مجموعه مقالات موجود در پايگاه را مي‌توان از مطالب عنوان شده در سايت نام برد.

http://www.icib.ir/tiki-index.php

اين سايت به بانک اطلاعات عمران ايران تعلق دارد. مقالات، فهرست راهنما، جداول و مراجع، امکان ثبت نام و عضويت در سايت، امکانات جستجو در مطالب سايت و هم‌چنين معرفي اولين نشريه تخصصي مهندسي عمران کشور را مي‌توان از عناوين مندرج در سايت برشمرد.

www.rah-o-sakhteman.com

اين سايت به ماهنامه راه و ساختمان تعلق دارد. در سايت مي‌توان عناويني چون: شماره جديد، آرشيو، اخبار، بازار ساختمان، برنامه‌ها و همايش‌ها، اشتراک، شناسنامه، امکانات جستجو و هم‌چنين مقالاتي در زمينه‌هاي عمران، معماري و شهرسازي، عمومي‌ساختمان و مقالات لاتين را مشاهده نمود.

http://www.ehrsi.com/

اين سايت به پايگاه اطلاع‌رساني جمعيت کاهش خطرات زلزله ايران تعلق دارد. شبکه ملي زلزله، طرح آموزش روستائيان، زلزله شناسي، آمادگي در برابر زلزله، ايمن‌سازي، مديريت بحران، مسائل ژئوتکنيکي، بهداشت و روان زلزله، ادبيات زلزله، پرسش و پاسخ، دوره‌هاي آموزشي ارائه شده توسط مؤسسه، مقالات و جزوات آموزشي، درباره جمعيت، پروژه‌ها، نحوه کمک‌رساني، سازمان‌هاي غير دولتي، همکاران و حاميان، اخبار فعاليت‌هاي جمعيت، معرفي مطالب جديد سايت، مطالب ويژه و تابلو اعلانات را مي‌توان از عناوين مطرح شده در سايت نام برد. هم‌چنين اين سايت به زبان‌هاي فارسي، انگليسي و فرانسه در اختيار مراجعه کنندگان قرار دارد.


 

 

http://www.irancivilcenter.com/

اين سايت به نام اختصاري ICC به مرکز عمران ايران تعلق دارد. در سايت به معرفي مهندسين عمران، شرکت‌هاي عمراني، اخبار عمران، دانشگاه‌ها، ابزارهاي مهندسي، راهنماي نرم‌افزارهاي عمران، پرسش و پاسخ فني، امکانات ثبت نام و عضويت در سايت و مقالاتي پيرامون مهندسي عمران و آخرين اخبار در زمينه عمران در سطح بين‌المللي پرداخته مي‌شود.

http://www.vojoudi.com/civil/

 سايتي که در اين‌جا به معرفي آن پرداخته شده است، مهندسي عمران نام دارد در بخش آموزش مهندسي عمران، نمونه پروژه، گزارش آزمايشگاه، تحقيقات درسي و نمونه سؤالات را مي‌توان مشاهده نمود. هم‌چنين عمران آب، آيين‌نامه‌ها، متره و برآوردهاي، گندكاري‌هاي عمراني، مديريت و کنترل پروژه، برج ميلاد، نقشه‌ها و آموزش اتوکد، معرفي نرم‌افزارهاي عمران، معرفي رشته مهندسي عمران، نظام مهندسي ساختمان، گالري عکس مهندسي عمران، زلزله و امکانات جستجو در مطالب را مي‌توان از مندرجات اين سايت نام برد.

http://www.omrani-ker.ir/

اين سايت به حوزه معاونت امور عمراني استانداري کرمان تعلق دارد. درباره استان کرمان، امور شهري، دفتر مناطق محروم، دفتر حوادث غيرمترقبه، دفتر امور شهري و روستايي، دفتر فني، معاونت امور عمراني، قوانين و آيين نامه‌ها، آخرين تغييرات در سايت، خط مشي کيفيت و معرفي Link‌هاي مفيد، از عناوين مندرج در سايت محسوب  مي‌شوند.

www.omran.net/newsite/Main.asp

اين سايت به مرکز اطلاع‌رساني عمران ايران تعلق دارد. امکان ثبت نام و عضويت در سايت فراهم مي‌باشد. هم‌چنين اخبار، کتاب زرد عمران، بازار عمران، کتابخانه الکترونيک، معرفي پايگاه‌هاي مرتبط، تابلو بحث، سخنراني و همايش‌ها، معرفي سايت هفته، و معرفي مجلات مرتبط با مهندسي عمران، از عناويني هستند که در سايت به چشم مي‌خورند. 

http://futurecities.persianblog.com/

وبلاگي که در اين‌جا به معرفي آن مي‌پردازم، شهرهاي آينده نام دارد. محور‌هاي اصلي وبلاگ، به کارگيري دستاوردهاي تکنولوژي و اينترنت در معماري و شهرسازي، برنامه کشورها براي استفاده از ارتباطات و فناوري اطلاعات در زمينه معماري و شهرسازي، زندگي در عصر ديجيتال (زندگي در ساختمان‌ها و شهرهاي آينده، شهرها و ساختمان‌هاي هوشمند)، اثير مثبت و منفي ارتباطات نوين در عصر ارتباطات و مسائل و نيازهاي شهرهاي فردا مي‌باشد. هم‌چنين مطالب و گزارشاتي در زمينه استفاده از  فناوري‌هاي جديد در شهرسازي را مي‌توان در وبلاگ مشاهده نمود.

 

http://www.abnieh.com

اين سايت به پايگاه جامع اطلاع‌رساني فراورده‌هاي صنعت ساختمان ايران تعلق دارد. معرفي شرکت‌ها، گفتگو، مقالات، جداول مهندسي، امکانات جستجو، سؤالات متداول، امکان ثبت نام و عضويت در سايت و اخبار درزمينه سيمان، بتن، انبوه سازان، مصالح و غيره را مي‌توان از عناوين مندرج در سايت نام برد.

http://www.irancement.com/

اولين سايت سيمان ايران را مي‌توان در اين پايگاه اينترنتي مشاهده کرد. سايت به زبان فارسي و انگليسي در اختيار کاربران قرار دارد. هم‌چنين راهنماي صنعت سيمان، آرشيو اخبار، انجمن سيمان، معرفي سايت‌هاي ديگر، شرکت‌هاي سيمان، پروژه‌هاي سيمان، کتب و مجلات، اطلاعات فني سيمان، استاندارد سيمان، آمار سيمان،  صادرات سيمان، قيمت سيمان، بخشنامه و مقررات، سيمان در بورس، سمينارها و همايش‌ها، سازمان‌ها، مراکز تحقيقاتي، بتن و صنايع وابسته، عکس کارخانجات سيمان و اخبار سيمان ايران و جهان را مي‌توان از عناوين مندرج در سايت برشمرد.

http://icers.ir/

انجمن سراميک ايران، اين سايت را براي اطلاع‌رساني درباره فعاليت‌هاي آن انجمن برپا نموده است. درباره انجمن، مباحث      تحليل گري، آشنايي با سراميک‌ها، سراميک در ايران، همايش‌ها، دوره‌هاي آموزشي، نشريات تخصصي، اخبار سراميک، معرفي اعضا، بحث علمي، کاريابي، امکان دريافت خبرنامه سايت از طريق E-mail، امکان ثبت نام و عضويت در سايت، امکانات جستجو در سايت و تازه‌ترين اخبار، از عناوين مندرج در سايت محسوب مي‌شوند.

http://www.ices.org.uk/ices1000.htm

اين سايت به معرفي انستيتوي مهندسي عمران گرايش نقشه‌برداري مي‌پردازد. درباره انستيتو، اخبار و گزارش رويدادها، مهندسي عمران (نقشه‌برداري)، خدمات تخصصي و معرفي سايت‌هاي مرتبط را مي‌توان از عناوين مندرج در سايت نام برد.

www.ceca.co.uk/homepage/index.asp

اين سايت به انجمن مهندسين پيمانکار عمراني تعلق دارد. درباره انجمن، توضيحات فني، گزارش رويدادها، ملاقات‌ها، انتشارات مؤسسه، خدمات مؤسسه، مجلات صنعتي، معرفي Link به سايت‌هاي مرتبط، اخبار و معرفي اعضا، عناوين مندرج در سايت را تشکيل مي‌دهند.

http://www.seced.org.uk/

اين سايت به انجمن مهندسي عمران و زلزله پويا SEDEC تعلق دارد. برنامه‌هاي مؤسسه، کميته‌ها، معرفي Link به سايت‌هاي مرتبط، خبرنامه سايت، اخبار و رويدادها، امکان ثبت نام و عضويت در سايت، مهندسي عمران زلزله در اينترنت، لغت نامه تخصصي Online براي تحقيقات علمي‌عمراني و مقالات را    مي‌توان از عناوين مطرح شده در سايت برشمرد.

http://www.awwa.org/

اين سايت به اتحاديه مهندسي عمران آب امريکا تعلق دارد. در سايت امکانات جستجو قرار داده شده است، هم‌چنين انتشارات، فعاليت‌هاي دولتي، آب مصرفي براي شهروندان، برنامه‌هاي عمومي، ژورنال الکترونيکي، هفته آب، اخبار، کنفرانس‌ها، آموزش الکترونيکي، سمينارها، انستيتوي مديريت مصرف آب امريکا، انجمن آب مصرفي و آب هدر رفته، مرکز آموزش،  برنامه‌هاي افزايش کيفيت آب شرب، سيستم‌هاي کوچک آب آشاميدني، معرفي Link‌هاي مرتبط و کنفرانس‌ها را مي‌توان از عنوان‌هايي برشمرد که در سايت گنجانده  شده اند.

http://www.asphaltinstitute.org/

اين سايت به انستيتوي آسفالت امريکا تعلق دارد. اخبار آسفالت، سمينارها، خدمات آزمايشگاهي، مجله‌هاي تخصصي، تقويم کاري، بانک اطلاعاتي، زيرسازي آسفالت مناسب، ابزارآلات، مواد به کار رفته در آسفالت، استانداردهاي آسفالت، ادغام کردن مواد، طراحي، نرم‌افزار شبيه‌سازي آسفالت، گزارش رويدادها و آخرين اخبار درباره آسفالت را مي‌توان از عناوين مندرج در سايت برشمرد.

http://www.aist.org/

انجمن آهن و فولاد امريکا اين سايت را براي اطلاع‌رساني درباره فعاليت‌هاي انجام گرفته در آن مؤسسه تأسيس نموده است. درباره مؤسسه، تکنولوژي روز، برنامه‌هاي فناوري، امکان عضويت، اخبار فولاد، کتابخانه فولاد، Link‌هايي درباره فولاد، آموزش، امکانات جستجو در مطالب سايت، معرفي مجلات و نيز آخرين اخبار را مي‌توان از عناويني نام برد که در سايت گنجانده شده‌اند.

http://www.dfi.org/

اين سايت با نام اختصاري dfi به انجمن فوندانسيون و سازه‌هاي استحکام بخش عميق تعلق دارد. امکان ثبت نام و عضويت در سايت، معرفي Link‌هاي مرتبط، انتشارات، کميته‌هاي مربوطـه، رويدادهـاي صنعتـي، امکانـات جستجو در سايت و مقالات را مي‌توان از مطالب عنوان شده در سايت برشمرد.

http://www.ncsea.com/

اين سايت به شوراي بين‌المللي انجمن‌هاي مهندسي‌سازه تعلق دارد. معرفي مؤسسه، گزارش رويدادها، انتشارات، تجهيزات، آموزش دنباله‌دار، برنامه‌هاي آموزشي الماس، اخبار، مقالات کاربردي، گزارش فعاليت‌ها و اخبار همايش‌ها و سمينارهاي برپا شده در زمينه مهندسي‌سازه، عناويني هستند که در سايت به چشم مي‌خورند.

http://www.cement.org/

اين سايت به معرفي انجمن بين‌المللي سيمان پورتلند مي‌پردازد. اخبار، امکان جستجو در سايت، استانداردهاي سيمان پورتلند، پل‌ها، معماري‌هاي برجسته، ساختمان‌ها، بناها، سنگ فرش و کف پوش، گچ‌كاري، راه‌سازي، مراحل توليد سيمان، تکنولوژي به کار رفته در توليد سيمان مرغوب، تحقيقات انجام شده در زمينه ارز اقتصادي سيمان پورتلند، آموزش و تمرينات، نرم‌افزار و مقالات و آخرين اخبار، عناوين مندرج در سايت مي‌باشند.

http://www.seaoc.org/

اين سايت به انجمن مهندسين سازه ايالت کاليفرنياي امريکا تعلق دارد. پروژه‌ها، کميته‌هاي فني، کنفرانس‌هاي برپا شده، امکان به عضويت سايت درآمدن، اخبار، سمينارها، گزارشات زلزله و آخرين اخبار رويدادها را مي‌توان از عناوين مندرج در سايت نام برد.

http://www.engfnd.org/

اتحاديه مهندسان امريکا در اين سايت به ارائه مطالب و معرفي فعاليت‌هاي آن اتحاديه مي‌پردازد. معرفي فعاليت‌ها، برنامه‌هاي اتحاديه، گزارشات، انجمن‌هاي فوندانسيون و سازه و معرفي کتابخانه Linda Hall را مي‌توان از عناوين مطرح شده در سايت نام برد. 
 

http://www.tunnelcanada.ca/

اين سايت به انجمن تونل سازي کانادا تعلق دارد.  اخبار، مجلات، انتشارات، اعضا، معرفي Link به پايگاه‌هاي مرتبط، معرفي تونل‌هاي کانادا و تقويم رويدادها را مي‌توان در سايت مشاهده نمود.

http://www.autocadcentral.com/

سايتي که در اين‌جا به معرفي آن پرداخته شده است، مرکز اتوکد نام دارد. اخبار، Link به سايت‌هاي مرتبط به اتوکد، آخرين مقالات و نمونه‌هاي اتوکد را مي‌توان از عنوان‌هايي نام برد که در سايت گنجانده شده اند.

http://www.seaoi.org/

اين سايت به انجمن مهندسين سازه ايالت ايلينويز امريکا تعلق دارد. امکان ثبت نام و عضويت در سايت، درباره مؤسسه، بولتن منتشر شده در مؤسسه، تقويم، کميته‌هاي موجود در انجمن، رويدادها، آخرين اخبار، مهندسي‌سازه‌هاي نگهدارنده، آرشيو مطالب گذشته، توضيح درباره مهندسي‌سازه و معرفي پل‌ها، ساختمان‌ها و سازه‌هاي مهم در ايالت ايلينويز را مي‌توان از عناوين مهم مندرج در سايت برشمرد.

 

http://www.bridgesite.com/

اين سايت BridgeSite نام دارد. همان گونه که از نام سايت بر مي‌آيد به ارائه مطاب درباره پل‌ها در آن پرداخته مي‌شود از جمله معرفي انجمن‌هاي پل، نرم‌افزارهاي طراحي پل، آموزش و سرگرمي، آژانس‌هاي دولتي، معرفي سايت‌هاي مرتبط، رويدادهاي صنعتي، فروشگاه کتاب، گالري تصاوير پل‌ها،  روش‌هاي ساخت و اجراي پل، خبرنامه مهندسي پل و درباره مؤسسه، عنوان‌هاي مطرح شده در سايت محسوب مي‌شوند.

http://www.pbs.org/wgbh/buildingbig/

نام اين سايت BuildingBig مي‌باشد. برنامه‌ها، امکانات جستجو، معرفي پل‌ها، ساختمان‌ها، بناها، برج‌ها، قلعه‌ها و تونل‌هاي عظيم، لابراتوار، بانک اطلاعاتي بناهاي دنيا، سازنده‌ها، آموزش، تور تفريحي و مجازي سايت را مي‌توان از عناوين مطرح شده در سايت برشمرد.

http://www.bulk-online.com/

 در اين سايت به طراحي سيستم‌هاي انتقال ضايعات و زباله‌هاي صنعتي پرداخته مي‌شود. پروژه‌هاي جديد، خبرنامه رايگان، کتابخانه ديجيتالي، معرفي انواع سيستم‌هاي انتقالي و مطالب ديگر را مي‌توان از عناوين مندرج در سايت نام برد. 
 

http://memory.loc.gov/ammem/collections/habs-haer/

اين سايت به مؤسسه بناهاي تاريخي امريکا تعلق دارد. امکان جستجو در سايت، جستجو در کلکسيون سايت، تصاوير و عکس‌ها و مطالب ديگر را مي‌توان از عناوين سايت نام برد.

http://www.bridgeink.com/

در اين سايت به معرفي پل‌هاي معروف و بزرگ جهان پرداخته مي‌شود. در سايت يک گالري از تصاوير پل‌ها قرار داده شده است که مي‌توان تصاوير آن‌ها را مشاهده نمود.

http://www.cenews.com

سايتي که در اين‌جا معرفي شده است اخبار مهندسي عمران نام دارد. امکان ثبت نام و عضويت در سايت فراهم شده است، هم‌چنين امکانات جستجو، آرشيو اخبار، تقويم رويدادها، Link‌هاي مرتبط، معرفي مجلات و خبرنامه‌هاي عمران را مي‌توان از مطالب عنوان شده در سايت برشمرد.

www.constructionweblinks.com/

در اين سايت به معرفي دانشگاه‌ها و مراکز علمي‌و آموزشي در زمينه‌هاي فني مهندسي پرداخته مي‌شود. با انتخاب بخش عمران و معماري در اين سايت مي‌توان به ليستي از دانشگاه‌ها و مراکز آموزشي بين‌المللي که در آن‌ها به آموزش مهندسي عمران و نيز معماري پرداخته مي‌شود دسترسي پيدا کرد. 

http://bridges.lib.lehigh.edu/index.html

سايت پل‌هاي ديجيتالي را مي‌توان در اين پايگاه اينترنتي مشاهده نمود. پروژه‌ها، مرور کلکسيون سايت، امکان جستجو در سايت، معرفي پل‌ها و هم‌چنين کتابخانه ديجيتالي، سرويس‌هاي کتابخانه، معرفي دانشکده مهندسي پل دانشگاه Lehigh را مي‌توان از عناوين مطرح شده در سايت برشمرد.

www.geoindex.com

اين سايت به نام GeoIndex به ارائه مطالبي درباره مهندسي زلزله و ژئوتکنيک مي‌پردازد. اطلاعات ژئوتکنيکي، هيدروژئولوژي، ژئولوژي، اخبار، امکانات جستجو، شرکت‌هاي فعال و  آموزش  را مي‌توان از مطالب عنوان شده در سايت برشمرد.

http://www.geosynthetica.net/

در سايتي که در اين‌جا به معرفي آن پرداخته مي‌شود به ارائه آخرين اخبار و رويدادها در زمينه زلزله و مهندسي زلزله پرداخته مي‌شود. انتشارات، استانداردها، متون و راهنماهاي تکنيکي، تقويم، اخبار، Link‌هاي صنعتي و مطالبي درباره کنفرانس‌ها و همايش‌هاي برپا شده در اين زمينه را مي‌توان در اين سايت مشاهده کرد.

 

http://www.gwrtac.org/

اين سايت به مرکز تحقيقات آب‌هاي زيرزميني و روزميني امريکا تعلق دارد. اين مرکز که زير نظر مهندسان عمران آب اداره مي‌شود به ارائه مطالبي در اين زمينه مي‌پردازد. معرفي مرکز، آخرين اخبار، گزارش رويدادها، معرفي Link به ساير سايت‌هاي مرتبط، فناوري‌هاي به کار گرفته شده در مهندسي عمران آب، مرکز تحقيقات آب‌هاي زير زميني و مقالاتي پيرامون موضوع اصلي سايت را مي‌توان از مطالب عنوان شده در سايت برشمرد.

http://www.structureanalyzer.com/

اين سايت به معرفي يک نرم‌افزار در جهت آناليز و بررسي ساختمان سازه‌هاي فولادي  مي‌پردازد. در سايت مي‌توان ورژن نمايشي نرم‌افزار را دريافت نمود، هم‌چنين امکان مشاهده راهنما و روش کار و نيز كارايي‌هاي نرم‌افزار در سايت ميّسر مي‌باشد.

http://www.cerf.org/

سايت CERF که در اين‌جا به معرفي آن پرداخته مي‌شود به مؤسسه طراحي حرفه‌اي سازه‌ها تعلق دارد. مطالبي درباره مؤسسه، مرکز آموزش، برنامه‌هاي مؤسسه ومعرفي پروژه‌هاي انجام شده در مؤسسه را مي‌توان از مطالب عنوان شده در سايت برشمرد.

http://www.eeri.org/

اين سايت به انستيتوي تحقيقات مهندسي زلزله تعلق دارد. مطالبي درباره مؤسسه، کميته‌هاي مؤسسه، برنامه پنج ساله، گزارش عملکردها، برنامه‌هاي مؤسسه، امکان ثبت نام و عضويت در سايت، آخرين اخبار، انتشارات مؤسسه، مطالبي که از زلزله‌هاي پيشين آموخته شده است، امکان جستجو در سايت، آمارآخرين زلزله‌هاي ثبت شده در زمين، آموزش نحوه عملکرد در زمان زلزله و مطالب آناليز شده از زلزله‌هاي پيشين را مي‌توان در اين سايت مشاهده نمود.

http://mceer.buffalo.edu/default.asp

اين سايت به مرکز تحقيقات مهندسي زلزله و آناليز اطلاعات تعلق دارد. در سايت امکانات جستجو قرار داده  شده است. هم‌چنين مطالبي درباره مؤسسه، تحقيقات، خدمات اطلاع‌رساني، انتشارات، آموزش الکترونيکي، همکاران و حمايت کنندگان مؤسسه، کنفرانس و همايش‌هاي برپا شده در مؤسسه، هدف مؤسسه، بانک اطلاعاتي مؤسسه، معرفي Link به سايت‌هاي مرتبط ، معرفي مجلات و خبرنامه‌هاي مرتبط به مهندسي زلزله و هم‌چنين آخرين اخبار در زمينه مهندسي زلزله، از عناوين مندرج در اين سايت محسوب مي‌شود.

http://www.ewaonline.de/

اين سايت به انجمن آب اروپا تعلق دارد. معرفي انجمن، فعاليت‌هاي انجام شده، کنفرانس‌ها، ژورنال الکترونيکي، اطلاعات، آخرين خبرها و معرفي سايت‌هاي مرتبط با مهندسي عمران آب، عناويني هستند که در اين سايت مطرح شده اند.

http://www.eccenet.org/

اين سايت به انجمن مهندسين عمران اتحاديه اروپا تعلق دارد. مطالبي درباره مؤسسه، فعاليت‌ها، امکانات ثبت نام و عضويت در سايت، آخرين اخبار و گزارش رويدادها، مقالات برتر، معرفي Link به سايت‌هاي مرتبط، کنفرانس‌ها و همايش‌هاي برپا شده را مي‌توان از اهم مطالب  عنوان   شده در سايت برشمرد. 

http://www.ril.fi

اين سايت به مؤسسه مهندسين عمران فنلاند تعلق دارد. معرفي مؤسسه، فعاليت‌هاي بين‌المللي، اعضاي مؤسسه، فعاليت‌هاي اعضا، فعاليت‌هاي آموزشي مؤسسه، انتشارات، فروشگاه کتاب، خبرنامه رايگان سايت، آخرين اخبار مهندسي عمران در فنلاند و گزارش رويدادها را مي‌توان از عناوين مندرج در سايت نام برد. 
 

http://homepage.eircom.net/

اين سايت به انجمن مهندسين سازه در کشور ايرلند تعلق دارد. کميته‌هاي انجمن، معرفي رئيس انجمن، معرفي مهندسي‌سازه، گزارش رويدادها، آخرين اخبار، امکان ثبت نام و عضويت در سايت، معرفي Link‌هاي مفيد، خبرنامه منتشر شده به صورت الکترونيکي، کاتالوگ کتابخانه الکترونيکي مؤسسه و هم‌چنين گزارشي از همايش و کنفرانس‌هاي برپا شده درمؤسسه را مي‌توان از عناويني نام برد که در سايت مندرج مي‌باشند.

http://www.ngi.no/english/

اين سايت به انجمن ژئوتکنيک کشور نروژ تعلق دارد. زمينه‌هاي فعاليت مؤسسه، ساختمان‌ها، زيرسازي‌ها، حمل و نقل، آخرين اخبار، درباره انجمن، کتابخانه‌هاي مؤسسه، امکانات جستجو در مطالب سايت و هم‌چنين امکان مطلع شدن از آخرين اخبار درزمينه ژئوتکنيک، عناويني مي‌باشند که در سايت مطرح شده‌اند.

http://www.bicau.ro/index.php

اين سايت به دانشگاه و مرکز آموزش معماري BICAU تعلق دارد. در سايت مي‌توان امکانات جستجو، آموزش اتوکد، برنامه‌هاي آموزشي مؤسسه و کتابخانه دانشکده را به عنوان مطالب برشمرد.

 

 

Advertisements

4 پاسخ

 1. سلام
  مهندس جان خسته نباشي
  اميدوارم هميشه موفق باشي

 2. سلام دستتون درد نکنه این سایتها خیلی خوب بودن

 3. سلام آقای مهندس خوبین ؟
  من دانشجوی رشته ی عمران تبریزم
  سایت خوبی دارین دستتون درد نکنه اطلاعات خوبی به من داد
  من یه سوال دارم که اگه جواب بدین ممنون می شم :
  دلیل نام گداری خرپا چیه ؟ ( به جای truss )
  من منتظر جواب شما هستم
  باز هم ممنونم
  تا بعد

 4. سلام خوبین ؟
  ممنونم از حضورتون و از سر زدنتون
  شاد باشید

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: